Znajdź taniej zwrócimy Ci różnicę
 
Blog Autokary24.pl Podróże grupowe Przewoźnicy Punkty płatności za bilety

Bilety Autokarowe
z Polski do Francji

Autokary  do Autokary
Na Autokary24.pl nie doliczamy prowizji!
 

Autokary do Francji

Francja - kraj wina, serów, sztuki i wielu niespodzianek!
Francja jest jednym z najpiękniejszych europejskich krajów. Każdy może mieć o niej jednak inne wyobrażenie. Jednym będzie kojarzyła się ona z elegancją i szykiem, innym z modą, kulturą i sztuką, a jeszcze innym z naprawdę dobrym jedzeniem - i każdy będzie miał rację! Aby się o tym przekonać, warto znaleźć połączenia autokarowe do Francji i zobaczyć ją na własne oczy! We Francji produkuje się 400 rodzajów serów, nie ma tu klasycznych drogerii, a wino podawane jest do większości potraw. Znajdują się tu automaty, w których można kupić pieczywo, wino, ale tez książkę. To w końcu kraj, w którym po raz pierwszy zaczęto mówić „na zdrowie” po kichnięciu, w czasie, gdy w całej Europie szalała dżuma. Kraj ten kryje w sobie wiele niespodzianek i tajemnic. Warto zdecydować się na bilety autokarowe do Francji i niektóre z nich tajemnic odkryć samemu!

Miejsca, które musisz zobaczyć!
Francja to kraj, który kojarzy się przede wszystkim z Paryżem. Nie można bowiem odwiedzić tego kraju i nie być w jednym z najpiękniejszych miast świata. Decydując się na przewozy autokarowe do Francji, warto zatem zobaczyć Wieżę Eiffla, łuk Triumfalny, a także Luwr, w którym znajduje się mnóstwo dzieł sztuki. Oczywiście koniecznym przystankiem powinien być także Panteon. Francja to również Wersal - piękny i zachwycający, który powstał z inicjatywy Ludwika XIII. Jednakże, przewozy autokarowe do Francji, obierają za swój cel różne miasta - nie tylko Paryż. Jednym z nich jest Marsylia - miasto położone w południowej Francji. Można zobaczyć tu np. Bazylika Notre-Damme-de-la-Garde, katedra La Mayor oraz XVII-wieczny Ratusz. W Nicei zobaczyć można przepiękne kościoły, np. Cathédrale Ste-Réparate czy Chapelle de la Miséricorde. Francja to również Dolina Loary, Lazurowe Wybrzeże oraz Alpy Francuskie.

Kultura, ludzie i jedzenie
Kultura we Francji jest niezwykle bogata i bardzo rozwinięta. Kupując tanie bilety autokarowe do Francji, można przekonać się o tym na właśnie oczy. Zaskakuje tu architektura i malarstwo, muzyka, ale także moda. Francuzi bardzo chętnie obchodzą różne święta. Podczas Bożego Narodzenia bogato zdobią szopki, na Wielkanoc szukają czekoladowych jajek w ogrodzie, a karnawał obchodzą dość hucznie, kończąc go jedzeniem pączków. 2 lutego obchodzą dzień naleśnika, 14 lipca świętują Zdobycie Bastylii, a 21 czerwca cieszą z Święta Muzyki. Oprócz tego, organizowanych jest tutaj wiele imprez sportowych: Grand Prix w Monaco, Tour de France, czy liczne turnieje tenisa.Jeżeli zdecydujesz się na bilety autokarowe do Francji, z pewnością będzie Ci dane spróbować tutaj wielu specjałów. Oczywiście, większości z nas kuchnia francuska kojarzy się ze ślimakami, żabimi udkami i pieczonymi kasztanami, jednam zjemy tu również przepyszne sery skosztujemy naprawdę dobrych win. We Francji podawane są również najlepiej przyrządzane kaczki!

Jaki środek transportu wybrać?
Francja jest państwem położonym w Europie, zatem odwiedzenie jej nie jest bardzo trudne, czasochłonne czy wymagające. Do Francji można dojechać na kilka sposobów lub tam polecieć. Wiele osób decyduje się na kupno biletów lotniczych, jednak nie wszystkich ta forma podróży satysfakcjonuje - strach przed lataniem jest niekiedy większy niż pragnienie zobaczenia najpiękniejszych miejsc. Właśnie w takich sytuacjach przydają się bilety autokarowe do Francji. Wprawdzie jazda autokarem nie trwa tak krótko jak lot samochodem, jednakże ten rodzaj transportu ma wiele pozytywów! Tanie autokary do Francji pozwalają na dojazd dokładnie w to miejsce, w którym chcesz spędzić wakacje. Nie musisz dojeżdżać do centrum miasta miejskim autobusem z lotniska, ponieważ autokar dojedzie niemal wszędzie. Ponadto, podróże w nowych autokarach są bardzo wygodne i bezpieczne, a obsługa niezwykle kompetentna. Wybierając autokar zamiast swojego samochodu, zaoszczędzisz wiele pieniędzy na benzynie, nie narazisz się na błądzenie po nieznanym mieście i stratę czasu w zatłoczonych miastach Francji.