Znajdź taniej zwrócimy Ci różnicę
 
Blog Autokary24.pl Podróże grupowe Przewoźnicy Punkty płatności za bilety

Bilety Autokarowe
z Polski do Włoch

Autokary  do Autokary
Na Autokary24.pl nie doliczamy prowizji!
 

Autokary do Włoch

Włochy - kraj gorących temperamentów!
Z czym kojarzą się Włochy? Oczywiście ze znaną na całym świecie pizzą, wymyśloną w roku 1860 w Neapolu oraz gorącym temperamentem mieszkańców słonecznej Italii. Ale to oczywiście nie wszystko! Włochy to przede wszystkim cudowna atmosfera, a także wiele pięknych zabytków, które koniecznie trzeba zobaczyć! Tanie bilety autokarowe do Włoch są świetnym sposobem na to, aby wybrać się do Włoch i poczuć ten południowy klimat. Włochy położone są na Półwyspie Apenińskim i dzielą się na 20 regionów, a każdy z nich ma coś do zaproponowania turystom! W tym niewiele mniejszym od Polski kraju, wynaleziono baterię, fortepian, okulary, ekspres do kawy, a także termometr. Najpopularniejszymi napojami jest tutaj woda oraz wino, nie ma tu przedszkoli, a mieszkanie z rodzicami do 30. roku życia jest czymś zupełnie normalnym. Decydując się na bilet autokarowy do Włoch przeżyjesz dużą przygodę, zyskasz wiele doznań estetycznych, a przede wszystkim zetniesz się z wesołymi i niezwykle pogodnymi ludźmi.

Miejsca, które musisz zobaczyć!
Włochy to wspaniałe zabytki i piękne krajobrazy. Co ważne, niemal każde miasto Włoch ma coś do zaoferowania turystom. Dlatego, bez względu na to, w jaki region Włoch się wybierzemy, z pewnością będziemy zachwyceni! Do najpiękniejszych miast Włoch zalicza się oczywiście Rzym, a więc stolice państwa. Można zwiedzić tu Kaplicę Sykstyńską, Bazylikę św. Piotra, a także - co oczywiste - Koloseum. W Neapolu czekają na nas zabytki Palazzo Reale, Katedra św. Januarego czy malowniczo położony zamek Sant’Elmo. Decydując się na bilet autokarowy do Włoch możesz zwiedzić również Bolonię, gdzie skosztujesz prawdziwy sos boloński, a także Wenecję, w której warto skorzystać z przejażdżki urokliwymi kanałami. Tanie bilety autokarowe do Włoch możemy zakupić także w zimie. Kraj ten jest przyjazny dla miłośników narciarstwa oraz wspinaczek górskich. Alpy spełniają bardzo wygórowane oczekiwania turystów i z całą pewnością warto skorzystać z długich i świetnie przygotowanych stoków narciarskich.

Ludzie i tradycja
Mieszkańcy Włoch to ludzie obdarzeni gorącym temperamentem; są porywczy, awanturniczy, bardzo głośni, ale też bardzo weseli i kochliwi - możesz sprawdzić to sam, decydując się na tanie przewozy autokarowe do Włoch. Na ulicach można usłyszeć częste gwizdanie (jest to oznaka zainteresowania płcią przeciwną), ale też przekleństwa i krzyki, dochodzące zwłaszcza z wnętrz samochodów. Włosi są bardzo przywiązani do tradycji, a także do domu rodzinnego i dobrego jedzenia, co jest najprawdopodobniej powodem mieszkania w domu rodzinnym, aż do czasów późnego kawalerstwa (głównie panowie żenią się tutaj późno). To z Włoch wywodzi się święto zakochanych, które zawsze uroczyście obchodzą, a dniem nieszczęśliwym nie jest dla nich, tak jak u nas, piątek 13 lecz wtorek 17. Św. Mikołaja zastępuje tu często czarownica Bufona, którą będziesz mógł spotkać na ulicach miast, jeśli zdecydujesz się na bilet autokarowy do Włoch w grudniu. We Włoszech niezwykle ceni się ludzi grzecznych, rozdaje się tu również wiele komplementów! Oprócz tradycyjnych świąt, niemal w każdym mieście obchodzony jest dzień patrona i tak: 29 czerwca obchodzony jest dzień San Pietro w Rzymie, 24 czerwca San Giovanni w Turynie, 25 kwietnia San Marco w Wenecji itd…

Autokar - czy to dobry pomysł?
Wiele osób zamawiających bilety autokarowe do Włoch zastanawia się nad tym, czy na pewno jest to dobry środek transportu? Odpowiadamy: Oczywiście, że tak! Przede wszystkim oferta autokarowa kierowana jest do wszystkich: dla osób młodych, które chcą przeżyć przygodę życia, ale również, a może przede wszystkim, dla osób starszych, które z różnych powodów, nie chcą lub nie mogą, skorzystać z lotu samolotem. Nowoczesne autokary zapewniają wygodę komfort w czasie jazdy. Przewozy autokarowe do Włoch są również znacznie wygodniejsze niż jazda własnym samochodem. Oczywiście, do wielu krajów Europejskich warto pojechać swoim autem, ale na pewno nie do Włoch. Dlaczego? Włosi to bardzo nerwowi kierowcy - często zdarzają się tu różne stłuczki i porysowania samochodów, a dodatkowo w miastach są duże korki i problemy z parkowaniem.

Przewozy autokarowe do Włoch